Auto katalogas

Citroen Berlingo automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Citroen Berlingo automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Citroen Berlingo automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Citroen Berlingo automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Citroen Berlingo 2004-2006 Berlingo II (2002 - ) Atsiliepimų: 0 Komercinis auto(su būda), Vienatūris, Universalas Citroen Berlingo 1997-1998 Berlingo I (1997 - 2009) Atsiliepimų: 2 Vienatūris, Komercinis auto(su būda)

Įvertinkite savo automobilį

Sutinku Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau