Forumas

Durys neatsidaro nei iš vidaus nei iš išorės.

Sukūrė flomaster 2019-01-24
2019-01-24 04:22
Žmonės! Žinau kaip užpisa skaityt kitų bėdų postus, dar juo lab kai jie būna "wall of text" Bet padėkit man labai prašau, nes jau tokioj nevilty esu, kad net 29 metų vyras, verkt norėjau pradėt..
Keitėm galines duris. Įdėjom rankenėlę(comfort access), užrakinimo mechanizmą, lango pakelėją ir sakom užmetam, pažiūrėsim kaip sueina viskas ir ar spalva baisiai skirias. Uždėjom, truputį priveržėm vyrių varžtus, uždarom duris ir --- jos nebeatsidaro, nei iš vidaus nei iš išorės. Vaikų apsauga neįjungta. Abšifkė neuždėta taigi daug kas pasiekiama ir matos. Vidaus rankenėlė atrakina, pakelia tą pypsiką kur užsirakint kai nori, bet liežuvėlis spynos nepaleidžia. Ką daryt?! Vienam automobilį turėjau tokią pat bėdą, tik su uždėta abšifke, tai taip ir neišsiaiškinau kaip nuomt abšifkę kad sutvarkyt. O šitoj situacijoj abšifkė nuimta ir vistiek galų nematau. Any help?! Meistrai kurie rakina mašinas nepadėtų? Ryt dar draugai, kuriem rankos iš teisingų vietų auga pažiūrės, nu bet aš ir pats ne tik tepalą pasikeist moku ir galvoju kad čia jau laidot reik. Tai kaip spręst, duris pjaut ir lupt ten viską? Supurkšt ar jėgą panaudot nepadės, automobilis kelerių metų tai tikrai nieks ten nesilaikė ant garbės žodžio, viskas veikė kaip priklauso.

Ačiū jei viską perskaitei ir dar labiau ačiū jei žinai kaip išpręst šitą bėdą, arba gal tavo draugui taip buvo? ar gal žinai kas tvarko, prašaaaau parašyk !
(1744 / +3)
2019-01-24 12:54
o tai prie spynos troselius prijunget?nepamirsot?reikia bandyt spyna pasiekt

Jūsų žinutė

Paieška forume

Sutinku Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau