Forumas

BananaCar paslauga: gelbėjimosi ratas vairuotojams

Sukūrė dariussav 2018-11-12
2018-11-12 12:24
Sąvoka „ride-sharing“ (dalijimasis kelionėmis) dar tik pradeda prigyti Lietuvos vairuotojų žodyne, tuo tarpu apie 30% Europos gyventojų jau seniai naudojasi pakeleivių pavežėjimo paslaugomis. Dauguma automobilių savininkų mano, jog kelionės išlaidų pasidalijimas yra puiki galimybė kompensuoti dalį išlaidų kurui, automobilio techninei apžiūrai, draudimui ir kitas einamąsias išlaidas. Situacija Lietuvoje šiek tiek skiriasi... Vairuotojų naudai.

Nuolaidos nebūtinos

Paprastai užsienio vairuotojai, teikiantys šią paslaugą, siūlo mažesnes nei viešojo transporto (autobusų ar geležinkelių) kainas tam tikru maršrutu. Tačiau dėl prastos vietinių autobusų ir traukinių būklės daugelis Lietuvos keleivių pasiruošę privatiems vairuotojams mokėti gerokai daugiau. Keliauti komfortabiliu transportu yra ne tik patogiau, bet ir greičiau. Ir visa tai turi savo kainą.

BananaCar – vairuotojų kelionės išlaidų sumažinimas?

Žinoma, jei kalbame apie populiarias kelionių kryptis, o jūsų automobilio būklė ir kelionės kaina keleiviams tinka. Ypač populiarios kelionės į daugiatūkstantinius miestus ir turistų pamėgtus kurortų centrus. Užsiregistravę tinklapyje www.BananaCar.LT, jūs galėsite pranešti apie save tūkstantinei potencialių pakeleivių auditorijai. Nepaisant to, kad BananaCar buvo sukurta palyginti neseniai, ši interneto platforma, teikianti dalijimosi kelionėmis paslaugas, jau tapo labai populiari. Vartotojų duomenų bazė nuolat atnaujinama, be to, registracija yra nemokama.

BananaCar privalumai:
Saugu. Tinklapio kūrėjai skiria daug dėmesio vairuotojų ir keleivių saugumui. Dėl gerai apgalvotos patikros sistemos tikimybė atsirasti suklastotoms paskyroms yra minimali. Duomenys apie vairuotojus, keleivius ir keliones yra saugomi.

Patogu. Naudojant efektyvų filtrą, surasti pakeleivius Lietuvoje galima daug patogiau. Vairuotojui užpildžius profilį ir paskelbus kelionės maršrutą, potencialūs keleiviai iš karto pamatys jo pasiūlymą.

Individualu. Aiškūs simboliai suteikia keleiviams informaciją apie vairuotojo įpročius ir pageidavimus. Sistemoje yra simboliai, išreiškiantys norą kalbėtis, klausytis muzikos, leidimą rūkyti automobilyje, kartu vežtis gyvūnus ir t.t.

Paprasta. Užsiregistruoti tinklapyje www.BananaCar.LT galima nemokamai ir labai greitai. Pakanka atsakyti į kelis klausimus, aprašyti turimą automobilį, galima patalpinti automobilio nuotrauką.

Tinklapis BananaCar – populiari pakeleivių ir kelionių po Lietuvą paieškos vieta, kur susitinka visi norintys pasidalinti kelionės išlaidas ir maloniai pasikalbėti kelionės metu. Šiandien daugelis Lietuvos keleivių sutinka mokėti už patogumus ir greitį, todėl dalijimosi kelionėmis paslaugos tampa vis labiau populiarios. Kai kurie vairuotojai yra įpratę dirbti „senoviškai“, tarsi taksistai „gaudydami“ atsitiktinius keleivius pakelėje. Tačiau kam skaitmeninių technologijų ir interneto amžiuje ieškoti adatos šieno kupetoje? Juk pakeleivius ir kelionių pasiūlymus galima greitai ir patogiai rasti www.BananaCar.LT.
(246 / +1)
2018-11-12 17:49
ka tu cia reklamuoji, durniau. pats ir veziok visokius rachitnykus uz kelis centus. aplamai, uzsiimk kokiu darbu, nes jau akivaizdu, kad protas maisosi ir budamas debilu bandai kazkokius idiotiskus verslus daryt.
ZarachasAs
(7285 / +3)
2018-11-12 18:28
oi, negaliu
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
(2774 / +3)
2018-11-12 19:03
nu pvz. man nereikia to pagelbos rato........
(7285 / +3)
2018-11-12 19:47
2018-11-12 19:03 algis rašė:nu pvz. man nereikia to pagelbos rato........
gyvenime esu buves ir gerasirdis.Kelis kartus buvau paemes pakeleivi.Tai va, viena karta pakliuvo nupuses mentas.Buvo reikalu juo atsikratant, 1.5val. kaisiojo asilasVRM pazymejimaAntra karta kazkokia sizike besiverzianti ieskoti savo vyro "prie ezero" kazkur link UtenosTrecias bajeris-jauna mama su dviem mazameciais 4-5metu.Po ju pasedejimo gale, teko siurbt salona nuo sausainiuGerumas yra uzkreciamas-sventa tiesaManiske buvo paciupusi kazkoki lopa ar tai apsisikusi, ar tai nesipraususi "nuo ruso laiku"Tai va tokie pavezejimai...Aciu, eikit kur pasto kodas is triju raidziu
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA

Jūsų žinutė

Paieška forume

Sutinku Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau