Forumas

Audi A3 salono šildymas

Sukūrė Vartotojas 2015-12-31
2015-12-31 10:24
Sveiki,

Jau buvo nemažai temų apie automobilio salono šildymo problemas. Tačiau keik perskaičius, neradau, kuri pilnai atsakytų į mano problemą.

Taigi, variklis pašyla iki 90C gana greitai. Nuvažiavus 5 - 7km. Tačiau pečiukas pučia nepakankmai šiltą orą. Kartais nustačius ant 18 - 19 pučiamas gan šiltas oras. Jei nustatai ant HI pradeda pūst šaltą orą. Nors kartais ir važiuojant kelyje 100km/h dingsta šiltas oras ir ima pūsti šaltą.
Vienam servise rekomendavo prasiplaut pečiuką. Na daug nesitikėjau, kad galėtų padėti, bet praploviau. Kažkokio pagerėjimo nebuvo. Visgi nėra taip, kad tik šaltą orą pūstų. Jei būtų užsikišęs tai visad šaltą orą pūstų.

Bendrai paėmus karštis mažas. Antifrizo lygis normalus. Ką pastebėjau, kad įeinanti šlanga į pečiuką karšta (nors galėtų gal dar karštesnė būti?), o išeinanti nešyla. Sakyčiau oro kamštis, bet praplovimo metu tai turėjo išleist antifrizą ir vėl užpildyt. Tai kažin ar kamštis?

Buvo prie kompo pajungę pažįstamas tai lyg ir temperatūrinis daviklis grybauja kažką. Ar gali būti jis? Gal ir termostatas kažkaip ne taip dirba?

P.S. Jei klimo kontrolėj ECO neįjungtas tai ir šaltam variklyje įsijungia radijatoriaus ventiliatoriai. Čia normalu? Jei ECO įjunngtas berods nesisuka. Jei įjungi, kad pūstų į langus vėl įsijungia.

Dėkui

:)

Jūsų žinutė

Paieška forume

Sutinku Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau